ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ: ΔΙΑΔΡΟΜΗ 17χλμ. ΑΝΔΡΕΣ 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΧΡΟΝΟΣ

1

Χατζής

Δημήτρης

1968

Ανεξ.

1:36:37

2

Βογιατζής

Ανδρέας

1983

ΓΟΠ. ΠΑΛΑΣΚΑΣ

1:40:34

3

Μάρτος

Αργύρης

1973

Α.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

1:51:45

4

Ζάνας

Νίκος

1973

Ανεξ.

1:54:20

5

Ντόντος

Κωνσταντίνος

1973

Ανεξ.

1:54:24

6

Ξυλαρδιστός

Κωνσταντίνος

1977

Ανεξ.

1:56:16

7

Μαγιόγλου

Κώστας

1979

Ανεξ.

1:58:51

8

Σιδεράς

Χρήστος

1982

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

1:59:07

9

Τριανταφύλλου

Γεώργιος

1951

ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ

1:59:14

10

Δανέζης

Ευάγγελος

1981

SALOMON TOUCH TEAM

2:00:22

11

Σταυρουλάκης

Γεώργιος

1969

Ανεξ.

2:00:33

12

Χαρκιολάκης

Θεοφάνης

1967

Ανεξ.

2:01:43

13

Σαββέλης

Αγησίλαος

1983

Ανεξ.

2:02:18

14

Γαρίτος

Ανδρέας

1985

Ανεξ.

2:02:48

15

Δημόπουλος

Κωνσταντίνος

1979

TOP ACTION

2:02:53

16

Ψωμόπουλος

Λάζαρος

1983

ΠΡΩΤΕΑΣ

2:03:07

17

Παπαρίζος

Ιωάννης

1984

Ανεξ.

2:03:11

18

Μανωλάς

Κωνσταντίνος

1978

ORKA TEAM

2:03:35

19

Αυγέρης

Τάσος

1974

Φ.Ο.Σ. "Ο ΠΑΝ"

2:04:52

20

Μυστριώτης

Δημήτριος

1978

Ανεξ.

2:05:36

21

Παπαμιχαήλ

Ιωάννης

1958

ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

2:07:41

22

Κοντογιάννης

Θανάσης

1972

ORKA TEAM

2:08:29

23

Κόντος

Γιάννης

1971

Ανεξ.

2:08:39

24

Παπαδόπουλος

Παναγιώτης

1973

Ανεξ.

2:09:15

25

Τσούμπελης

Γεώργιος

1966

ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

2:09:28

26

Σιδέρης

Αποστόλης

1974

Ανεξ.

2:09:48

27

Σίμος

Ευάγγελος

1977

Ανεξ.

2:09:56

28

Ράπτης

Χαράλαμπος

1974

ΦΛΟΓΑ

2:09:58

29

Κούλης

Σπυρίδων

1959

ΣΑΚ

2:11:07

30

Μπόικος

Δημήτρης

1984

Ανεξ.

2:13:27

31

Θάνος

Ιωάννης

1975

Ανεξ.

2:14:45

32

Κατσιρόπουλος

Χρήστος

1979

ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ "ΩΛΕΝΟΣ"

2:14:54

33

Διονυσόπουλος

Νικόλαος

1957

ΕΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

2:15:03

34

Αλεξός

Ευάγγελος

1971

Ανεξ.

2:15:27

35

Σεβαστόπουλος

Γιάννης

1978

Ανεξ.

2:16:04

36

Σίψας

Σωτήρης

1963

ΑΠΟΛΛΩΝ

2:16:08

37

Τσίρτσης

Γεώργιος

1963

ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

2:17:18

38

Φιλόπουλος

Φίλιππος

1965

Ανεξ.

2:17:30

39

Ρίζος

Αλέξανδρος

1966

Ανεξ.

2:18:22

40

Καλφαγιάννης

Παναγιώτης

1981

Ανεξ.

2:19:28

41

Ρίζος

Νικόλαος

1968

Ανεξ.

2:20:04

42

Ράλλης

Ευστράτιος

1979

Ανεξ.

2:20:20

43

Πετρόπουλος

Αλέξανδρος

1978

Ανεξ.

2:20:40

44

Λιανός

Θεόδωρος

1961

Ανεξ.

2:20:52

45

Πλαβούκος

Ισίδωρος

1989

Ανεξ.

2:21:21

46

Γουρδούβελης

Αθανάσιος

1978

Ανεξ.

2:21:43

47

Μαυρογιάννης

Απόστολος

1959

Ανεξ.

2:21:56

48

Μαυρογονάτος

Αργύριος

1973

Ανεξ.

2:22:48

49

Ξένος

Γεώργιος

1978

Ανεξ.

2:24:27

50

Κυπραίος

Θανάσης

1984

Ανεξ.

2:24:52

51

Gianu

Daniel

1976

Ανεξ.

2:24:58

52

Τάνταλος

Νικόλαος

1968

Ανεξ.

2:25:07

53

Κουστένης

Ιωάννης

1977

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ Α.Σ.

2:25:15

54

Παπαδόπουλος

Γεώργιος

1974

Σ.Δ.Υ.Α.

2:25:25

55

Κουφοδήμος

Γεώργιος

1975

Ανεξ.

2:25:39

56

Σεβασλίδης

Χρήστος

1970

Ανεξ.

2:25:55

57

Ρενιέρης

Γιάννης

1969

Ανεξ.

2:26:27

58

Καλοπητάς

Χρήστος

1957

Ανεξ.

2:26:31

59

Καϊσας

Γιάννης

1980

ΔΟΞΑ ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

2:26:34

60

Χριστοφορίδης

Αναστάσιος

1969

Ανεξ.

2:26:54

61

Ψυχογιόπουλος

Δημήτρης

1967

Ανεξ.

2:26:59

62

Καραγιάννης

Χριστόδουλος

1977

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

2:27:04

63

Καζάκης

Ευάγγελος

1974

BN CYCLING

2:27:08

64

Χριστοδουλόπουλος

Ευστάθιος

1981

Ανεξ.

2:27:28

65

Χριστοδουλόπουλος

Κωνσταντίνος

1984

Ανεξ.

2:27:29

66

Μπάφας

Νικόλαος

1965

Ανεξ.

2:27:44

67

Παπουτσόγλου

Νικόλαος

1975

Ανεξ.

2:27:56

68

Ζαφειριάδης

Ευστράτιος

1980

Ανεξ.

2:28:06

69

Ευαγγελάτος

Γεράσιμος

1960

ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

2:28:08

70

Ξυθάλης

Παναγιώτης

1974

Ανεξ.

2:28:09

71

Γεωργαντόπουλος

Δημήτρης

1978

Ανεξ.

2:28:50

72

Διονυσόπουλος

Μιχάλης

1963

Ανεξ.

2:29:25

73

Kugota

Tsutomu

1972

Ανεξ.

2:29:34

74

Kargsten

Andreas

1965

Ανεξ.

2:29:36

75

Βάτρικας

Αχιλλεύς

1974

Ανεξ.

2:30:03

76

Μάγγος

Κωνσταντίνος

1978

Ανεξ.

2:31:14

77

Σκουμπάκης

Χρυσόστομος

1970

ΣΑΚ

2:31:54

78

Γίτσας

Κωνσταντίνος

1955

Ανεξ.

2:32:29

79

Παναγόπουλος

Κωνσταντίνος

1978

Ανεξ.

2:33:22

80

Μαρκάτος

Γεώργιος

1960

Ανεξ.

2:33:28

81

Ραυτόπουλος

Αργύριος

1981

ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ

2:33:57

82

Ραυτόπουλος

Δημήτριος

1957

ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ

2:33:57

83

Παπαγεωργίου

Άγγελος

1972

Ανεξ.

2:35:30

84

Μπόνης

Μιχάλης

1958

ΙΝΤΕΡ ΠΑΤΗΣΙΩΝ RUNNERS

2:35:43

85

Τσαμποδήμος

Αριστοτέλης

1980

Ανεξ.

2:36:06

86

Caushllari

Dino

1974

Ανεξ.

2:37:02

87

Αράθυμος

Αλέξανδρος

1984

Ανεξ.

2:38:26

88

Βύρρος

Γεώργιος

1977

Ανεξ.

2:40:03

89

Γράψας

Σπύρος

1968

Ανεξ.

2:40:29

90

Πετρόπουλος

Γεώργιος

1980

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

2:40:30

91

Μητρούσιας

Χριστόδουλος

1964

Ανεξ.

2:41:31

92

Κανέλλος

Χρήστος

1978

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

2:42:52

93

Μπέλλος

Ηλίας

1964

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

2:42:52

94

Καπετανόπουλος

Χρύσανθος-­?Αλέξανδρος

1972

Ανεξ.

2:43:17

95

Κουγιανός

Ευάγγελος

1961

Ανεξ.

2:44:51

96

Μαρινόπουλος

Γεώργιος

1971

Ανεξ.

2:45:17

97

Τσαπούρας

Απόστολος

1964

Ανεξ.

2:45:17

98

Ζουμπουλιας

Παναγιώτης

1970

Ανεξ.

2:47:33

99

Παπακώστας

Βασίλης

1979

Ανεξ.

2:47:56

100

Μισαηλίδης

Αλέξανδρος

1958

Ανεξ.

2:48:04

101

Δαυϊδόπουλος

Παναγιώτης

1976

Ανεξ.

2:48:56

102

Πάντος

Γεώργιος

1979

Ανεξ.

2:48:56

103

Πλαβούκος

Αθανάσιος

1952

ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

2:49:30

104

Σαλτερής

Βασίλειος

1974

Ανεξ.

2:49:57

105

Κασιώλας

Τάσος

1966

Φ.Ο.Σ. "Ο ΠΑΝ"

2:52:27

106

Παπαλόπουλος

Κωνσταντίνος

1976

Ανεξ.

2:52:27

107

Νούτσος

Κωνσταντίνος

1959

Ανεξ.

2:52:45

108

Σφακιωτάκης

Νικόλαος

1957

Σ.Δ.Υ.Π. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

2:53:04

109

Βασιλείου

Δημήτρης

1972

Ανεξ.

2:53:51

110

Μπούρδας

Δημήτριος

1967

Ανεξ.

2:54:05

111

Ζάγαρης

Δημοσθένης

1979

Ανεξ.

2:54:08

112

Μαντάς

Κυριάκος

1975

Ανεξ.

2:55:41

113

Ζάππας

Κωνσταντίνος

1983

Ανεξ.

2:55:42

114

Ζάχος

Γεώργιος

1976

Ανεξ.

3:00:35

115

Τζούμας

Βασίλειος

1987

Ανεξ.

3:00:35

116

Λίτσας

Φίλιππος

1964

Ανεξ.

3:04:02

117

Μαλινάκης

Γεώργιος

1961

Ανεξ.

3:04:21

118

Κουτσουφλάκης

Εμμανουήλ

1978

Ανεξ.

3:05:42

119

Σαρτζετάκης

Ιωάννης

1954

ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3:05:55

120

Γιαννής

Ευστράτιος

1951

Ανεξ.

3:06:30

121

Μητσοτάκης

Δημήτριος

1963

Ανεξ.

3:10:14

122

Δανδίκας

Θάνος

1969

ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

3:10:39

123

Παπαδόπουλος

Αναστάσιος

1964

Ανεξ.

3:10:52

124

Μπαζιώτης

Γεράσιμος

1974

ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3:11:11

125

Τσάκος

Αντώνιος

1978

Ανεξ.

3:19:00

126

Κοϊθας

Βασίλης

1982

Ανεξ.

3:23:01

127

Ζουρέλλης

Ιωάννης

1983

Ανεξ.

3:38:20

128

Λαλαούνης

Γεώργιος

1971

Ανεξ.

Εκτόςςσυναγωνισμού

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:ΔΙΑΔΡΟΜΗ 17χλμ. ΓΥΝΑΙΚΕΣ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΧΡΟΝΟΣ

1

Σταματελοπούλου

Ευγενία

1970

Ανεξ.

2:17:30

2

Δήμα

Δήμητρα

1975

Ανεξ.

2:55:09

3

Γραμματικού

Ελισάβετ

1969

ΣΑΚ

2:56:45

4

Αναγνωστοπούλου

Βίκυ

1972

Ανεξ.

3:27:08

5

Μακανίκα

Αναστασία

1961

Ανεξ.

Εκτόςςσυναγωνισμού

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ: ΔΙΑΔΡΟΜΗ 10χλμ. ΑΝΔΡΕΣ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΧΡΟΝΟΣ

1

Αντωνόπουλος

Αθανάσιος

1977

Ανεξ.

50:49:00

2

Αντωνόπουλος

Ιωάννης

1972

Ανεξ.

53:49:00

3

Λουδάρος

Μανώλης

1978

ΕΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

56:55:00

4

Μπούτσικας

Θανάσης

1973

Ανεξ.

58:23:00

5

Παναγόπουλος

Σωκράτης

 

Ανεξ.

59:14:00

6

Σαμαρτζής

Δημήτρης

1979

Pliakos camp

59:35:00

7

Δάρας

Γεώργιος-­?Νικόλαος

1978

Ανεξ.

59:42:00

8

Μανωλίτσης

Ιωάννης

1964

Ανεξ.

59:57:00

9

Φλέγγας

Christian

1985

Ανεξ.

1:01:27

10

Ανδρέου

Ιωάννης

1985

Ανεξ.

1:02:07

11

Δημησέτης

Δημήτρης

1980

Ανεξ.

1:02:31

12

Πανταζόπουλος

Ματθαίος

1979

Ανεξ.

1:03:29

13

Σπανός

Νικόλαος

1984

Ανεξ.

1:03:54

14

Καφαντάρης

Νικήτας

1991

Ανεξ.

1:04:28

15

Αδρασκελάς

Κωνσταντίνος

1977

Ανεξ.

1:04:31

16

Καναβός

Ελευθέριος

1980

Ανεξ.

1:04:44

17

Ντσιαφέρης

Στέλιος

1969

ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

1:05:13

18

Κόκκοτας

Ιορδάνης

1977

ΣΑΦΑΝΣ

1:05:19

19

Βλαχογιάννης

Γεώργιος

1992

Ανεξ.

1:05:52

20

Ισπιριάδης

Ιωάννης

1993

Ανεξ.

1:05:55

21

Σταματόπουλος

Κωνσταντίνος

1973

Ανεξ.

1:06:25

22

Κούγιας

Γεώργιος

1946

Σ.Δ.Υ.Π.

1:07:10

23

Τρέσσος

Αθανάσιος

1976

Pliakos camp

1:07:31

24

Κούτρας

Ηλίας

1970

Ανεξ.

1:07:39

25

Νεραντζής

Γεώργιος

1972

Ανεξ.

1:08:11

26

Τζιβάς

Ασημάκης

1979

Pliakos camp

1:08:32

27

Τζιβάς

Δημήτρης

1979

Pliakos camp

1:08:32

28

Στριλίγκας

Σταύρος

1979

Ανεξ.

1:10:02

29

Νάσσης

Γεώργιος

1965

Ανεξ.

1:10:15

30

Πετροπαναγιωτάκης

Στράτος

1969

Ανεξ.

1:10:48

31

Τσίκας

Γιάννης

1970

Ανεξ.

1:10:56

32

Παναγιωτόπουλος

Κωνσταντίνος

1978

Ανεξ.

1:11:51

33

Γεωργίου

Ηλίας

1981

Ανεξ.

1:14:30

34

Παπαδόπουλος

Θρασύβουλος

1973

Ανεξ.

1:16:12

35

Μπλατσουκας

Κωνσταντίνος

1986

Ανεξ.

1:18:31

36

Παναγιωτόπουλος

Παναγιώτης

1985

Ανεξ.

1:18:31

37

Σιμωνετάτος

Άγγελος

1959

Ανεξ.

1:20:37

38

Βαγιάκης

Εμμανουήλ

1962

Ανεξ.

1:20:39

39

Βοναζούντας

Κωνσταντίνος

1973

Ανεξ.

1:22:35

40

Λαζαρίδης

Μεθόδιος

1968

Π.Ε.Π.Α.

1:28:59

41

Αβδαλάς

Γεώργιος

1976

Ανεξ.

1:31:41

42

Αβραάμ

Γεώργιος

1966

Ανεξ.

1:35:16

43

Κοντογεώργος

Βασίλης

1978

Pliakos camp

1:35:16

44

Πλιάκος

Χρήστος

1950

Pliakos camp

1:42:02

45

Φοντούκος

Μάριος

1983

Pliakos camp

1:42:05

46

Πλιάκος

Θεόδωρος

1978

Pliakos camp

1:42:17

47

Ερόης

Χρήστος

1982

Pliakos camp

1:42:18

48

Κορέλλας

Παναγιώτης

1971

Ανεξ.

1:48:31

49

Τσακιράκης

Γεώργιος

1947

Ανεξ.

2:18:18

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ: ΔΙΑΔΡΟΜΗ 10χλμ. ΓΥΝΑΙΚΕΣ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΧΡΟΝΟΣ

1

Γαντζούδη

Πόπη

1983

Ανεξ.

1:09:07

2

Λάγγαρη

Αριστέα

1983

Ανεξ.

1:09:32

3

Βαρτζιώτη

Όλγα

1974

Ανεξ.

1:10:45

4

Μπουρδουμπά

Σμαρώ

1986

Ανεξ.

1:11:58

5

Κανελίδου

Ζηνοβία

1972

Ανεξ.

1:13:20

6

Παντζαλή

Ιωάννα

1974

ΣΑΦΑΝΣ

1:16:12

7

Κεράτσα

Λίνα

1987

Ανεξ.

1:22:34

8

Κονιδάρη

Γκόλφω

1982

Pliakos camp

1:42:05

9

Τσακιράκη

Στυλιανή

1977

Ανεξ.

2:18:18

10

Παντσιώτη

Κυράτσα

1949

Ανεξ.

2:23:21

11

Λάμπρου

Καλλιρόη

1976

Ανεξ.

2:47:58

12

Λάμπρου

Χριστίνα

1979

Ανεξ.

2:48:48