Φωτογραφίες από το 13ο ΑΡΜΑ ΠΑΡΝΗΘΑΣ 2021

Οι φωτογραφίες παραχωρήθηκαν από τους κ.κ.Παναγιώτη Καναρέλη, Ζηλάκο Βαγγέλη, Νίκο Ζωιόπουλο & Άρη Γραικιώτη.

Τους ευχαριστούμε πολύ!

13ο ΆΡΜΑ ΠΆΡΝΗΘΑΣ

Αποτελέσματα διαδρομής 17km

rank agegrouprank genderrank bib lastname firstname club gender agegroup Finish Finish_nettime
1 1 1 214 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ male M30 01:37:24 01:37:23
2 1 2 232 ΠΑΠΑΓΟΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ IPA male Μ 01:43:58 01:43:55
3 2 3 111 MENTAKIS PANAGIOTIS I. P. A club /Mountain Goat Running male M30 01:50:10 01:50:08
4 1 4 224 ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   male M45 01:54:04 01:54:02
5 2 5 280 ΤΣΙΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ KROMMIDAS TRAIL TEAM male Μ 01:54:06 01:54:06
6 3 6 202 ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ Allterrainsrunners male M30 01:56:01 01:56:00
7 2 7 151 ΓΚΙΟΚΑΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ   male M45 01:59:23 01:59:20
8 4 8 261 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ athletics-guidance.gr male M30 01:59:25 01:59:20
9 3 9 273 ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   male M45 01:59:28 01:59:28
10 4 10 279 ΤΣΙΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   male M45 02:00:03 02:00:03
11 5 11 146 ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Path Runners male M45 02:00:23 02:00:09
12 5 12 135 ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ THE SPOT male M30 02:00:32 02:00:31
13 6 13 118 RALLIS ERRIKOS Kassimis running team male M30 02:00:45 02:00:45
14 1 1 156 ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Mad Goats female F 02:00:54 02:00:52
15 6 14 294 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ   male M45 02:02:32 02:02:32
16 3 15 185 ΚΟΝΤΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   male Μ 02:02:33 02:02:21
17 4 16 184 ΚΟΝΤΑΚΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ   male Μ 02:02:34 02:02:21
18 7 17 149 ΓΚΑΓΚΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ MY ATLHETE male M45 02:03:46 02:03:43
19 8 18 163 ΖΑΓΟΥΡΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   male M45 02:05:08 02:05:06
20 1 19 218 ΜΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΣ   male M56+ 02:05:43 02:05:32
21 9 20 168 ΚΑΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   male M45 02:05:46 02:05:39
22 7 21 115 PAPAIOANNOU KONSTANTINOS Santa Running male M30 02:05:50 02:05:46
23 10 22 195 ΛΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ L-CREW male M45 02:06:32 02:06:30
24 8 23 116 PAVLOPOULOS KOSTAS   male M30 02:06:34 02:06:30
25 2 24 201 ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   male M56+ 02:09:55 02:09:49
26 2 2 187 ΚΟΥΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΟΔΕΥΩ female F 02:10:26 02:10:19
27 9 25 221 ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   male M30 02:10:52 02:10:50
28 11 26 121 TSOUKALAS APOSTOLOS Team Koumparos male M45 02:11:11 02:10:57
29 10 27 271 ΤΡΕΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ male M30 02:11:42 02:11:39
30 12 28 113 PAPACHRISANTHOU CHRISTIAN OUTDOOR TRAINERS male M45 02:11:51 02:11:40
31 5 29 186 ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Kalamaki Gwnia male Μ 02:12:13 02:12:07
32 13 30 248 ΡΙΚΟΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ male M45 02:12:17 02:12:14
33 14 31 243 ΠΕΤΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   male M45 02:12:34 02:12:29
34 15 32 298 ΚΑΓΚΙΟΥΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ   male M45 02:12:57 02:12:46
35 16 33 192 ΚΡΙΤΣΩΤΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   male M45 02:12:58 02:12:53
36 11 34 239 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   male M30 02:13:04 02:12:44
37 12 35 169 ΚΑΚΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ L-Crew male M30 02:13:31 02:13:29
38 13 36 257 ΣΟΒΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ THE FIGHT CORNER male M30 02:13:35 02:13:30
39 14 37 140 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ male M30 02:14:38 02:14:33
40 15 38 106 KOKKOTAS GEORGIOS Τουρμπίνες  male M30 02:15:10 02:15:03
41 16 39 211 ΜΗΛΙΔΗΣ ΑΛΚΗΣ ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ male M30 02:15:51 02:15:21
42 17 40 166 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ   male M30 02:16:04 02:15:55
43 17 41 208 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   male M45 02:16:10 02:16:04
44 18 42 176 ΚΑΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Mustukuluru Trail Team male M45 02:16:19 02:16:06
45 18 43 124 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   male M30 02:17:27 02:17:19
46 19 44 263 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   male M45 02:18:09 02:18:09
47 20 45 223 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ MRT male M45 02:18:49 02:18:35
48 3 46 120 SAKELLARIDIS MILTIADIS   male M56+ 02:18:54 02:18:30
49 4 47 153 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ male M56+ 02:19:36 02:19:31
50 19 48 250 ΣΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   male M30 02:19:40 02:19:29
51 21 49 240 ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ PROEDROS male M45 02:20:03 02:19:47
52 20 50 179 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ   male M30 02:21:00 02:20:52
53 22 51 193 ΚΡΟΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ mustukuluru running team male M45 02:21:13 02:20:59
54 23 52 189 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΧΑΡΝΕΣ male M45 02:21:43 02:21:41
55 3 3 108 LANGARI ARISTEA MUSTUKULURU female F 02:22:13 02:22:10
56 24 53 160 ΔΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ S RUNNERS male M45 02:22:46 02:22:30
57 1 4 226 ΝΤΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ female F40+ 02:23:05 02:22:58
58 25 54 227 ΠΑΓΚΛΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   male M45 02:23:06 02:23:02
59 26 55 125 ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM male M45 02:23:14 02:23:01
60 21 56 119 ROUVAS APOSTOLOS ΕΙΔΔΑ Kasimis training male M30 02:23:26 02:23:20
61 22 57 123 VLASTARIDIS TASOS   male M30 02:23:39 02:23:35
62 27 58 127 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   male M45 02:24:03 02:23:51
63 23 59 241 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ CHUCK NORRIS TEAM male M30 02:24:24 02:24:07
64 24 60 237 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ BALIOTIS NATURE TRAIL male M30 02:24:29 02:24:16
65 28 61 264 ΣΤΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΌΣΤΟΜΟΣ Rafina Runners male M45 02:25:23 02:25:15
66 29 62 191 ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   male M45 02:26:00 02:25:58
67 5 63 137 ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ   male M56+ 02:27:17 -
68 25 64 173 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   male M30 02:27:19 02:26:56
69 30 65 139 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΚΛΗΣ male M45 02:27:24 02:27:10
70 6 66 147 ΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ male M56+ 02:27:28 02:27:26
71 7 67 128 ΚΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ In the mountains male M56+ 02:27:28 02:27:06
72 31 68 244 ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   male M45 02:27:29 02:27:15
73 32 69 165 ΖΟΡΜΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ - male M45 02:27:44 02:27:42
74 8 70 290 ΧΑΝΟΣ ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ   male M56+ 02:29:10 02:28:48
75 9 71 289 ΧΑΝΟΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ   male M56+ 02:29:10 02:28:48
76 26 72 251 ΣΓΟΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Σ.Ε.Ο. Αθήνας male M30 02:29:25 02:29:21
77 27 73 291 ΧΑΡΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   male M30 02:29:31 02:29:16
78 33 74 296 ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   male M45 02:29:32 02:29:19
79 28 75 198 ΛΙΟΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΜΑΔΑ ΟΔΕΥΩ male M30 02:30:16 02:30:10
80 2 5 299 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ   female F40+ 02:30:32 02:30:20
81 10 76 101 BAYIOS IOANNIS ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ male M56+ 02:30:55 02:30:44
82 6 77 199 ΛΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ Turbines male Μ 02:31:17 02:31:08
83 7 78 258 ΣΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Τουρμπινες male Μ 02:31:18 02:31:10
84 34 79 205 ΜΑΡΚΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ   male M45 02:31:43 02:31:21
85 35 80 181 ΚΕΝΤΕΡΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ male M45 02:32:24 02:31:58
86 3 6 210 ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Τελμησσος - ΕΙΔΔΑ female F40+ 02:32:35 02:32:30
87 29 81 206 ΜΑΡΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   male M30 02:33:32 02:33:17
88 30 82 162 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΑΣΟΣ CHALANDRI FITNESSBOX male M30 02:33:49 02:33:41
89 31 83 292 ΧΑΡΧΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   male M30 02:34:10 02:34:00
90 36 84 107 KOUKAS GEORGIOS ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ male M45 02:34:11 02:34:04
91 32 85 247 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ male M30 02:34:17 02:34:09
92 37 86 129 ΑΜΜΟΛΟΧΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   male M45 02:35:04 02:34:40
93 33 87 194 ΛΑΒΑΖΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ RAZOR.LAVAZOS male M30 02:35:14 02:34:45
94 4 7 130 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   female F40+ 02:35:58 02:35:43
95 34 88 159 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   male M30 02:36:51 02:36:37
96 35 89 213 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ   male M30 02:36:56 02:36:38
97 38 90 164 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ Nemesis Team male M45 02:37:03 02:36:46
98 36 91 262 ΣΤΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Nemesis Team male M30 02:37:03 02:36:46
99 37 92 216 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ THEPHYSIOPLACE male M30 02:37:48 02:37:27
100 5 8 266 ΤΑΣΗΝΙΚΟΥ ΝΙΚΗ Σδυα female F40+ 02:37:58 02:37:40
101 38 93 174 ΚΑΡΑΤΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Αθλοκινηση male M30 02:38:01 02:37:37
102 11 94 242 ΠΕΤΣΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Σδυα male M56+ 02:38:23 02:38:05
103 39 95 142 ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Σπαρτιάτες Δρομεις male M30 02:38:27 02:38:10
104 39 96 126 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   male M45 02:38:52 02:38:31
105 40 97 287 ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ myathlete / chozen male M45 02:39:27 02:39:22
106 40 98 293 ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ L-Crew male M30 02:39:28 02:39:19
107 41 99 157 ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   male M45 02:40:12 02:39:48
108 12 100 182 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ KARAISKOW TRIAL RUNNERS male M56+ 02:40:13 02:40:00
109 41 101 230 ΠΑΛΗΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ male M30 02:40:41 02:40:27
110 42 102 105 KARAMANIS CHRISTOS   male M45 02:41:27 02:41:00
111 42 103 268 ΤΕΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Χαλικάκι male M30 02:43:10 02:42:55
112 43 104 215 ΜΟΥΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   male M30 02:44:22 02:43:53
113 13 105 131 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ male M56+ 02:44:36 02:44:11
114 44 106 246 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   male M30 02:44:54 02:44:27
115 4 9 171 ΚΑΠΛΑΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ OUTDOOR TRAINERS female F 02:45:00 02:44:49
116 6 10 183 ΚΟΚΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ   female F40+ 02:45:18 02:44:53
117 43 107 285 ΦΑΣΟΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ male M45 02:45:32 02:45:18
118 8 108 155 ΔΕΡΜΑΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΑΦΑΝΣ male Μ 02:45:42 02:45:38
119 45 109 122 TZIOMAKAΣ ΝΙΚΟΣ   male M30 02:45:52 02:45:31
120 44 110 177 ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ AHEPA male M45 02:46:40 02:46:35
121 45 111 209 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ male M45 02:46:40 02:46:35
122 9 112 167 ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   male Μ 02:46:47 02:46:31
123 7 11 133 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΚΛΗΣ female F40+ 02:47:49 02:47:37
124 46 113 132 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Οχι male M45 02:47:59 02:47:50
125 47 114 190 ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ   male M45 02:49:31 02:49:14
126 46 115 282 ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   male M30 02:50:15 02:50:08
127 14 116 278 ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   male M56+ 02:50:16 02:50:08
128 48 117 144 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΟΧΙ male M45 02:51:16 02:51:16
129 49 118 138 ΒΑΜΒΑΚΕΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Better PEOPLE team male M45 02:53:07 02:52:45
130 8 12 203 ΜΑΡΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ SKY WOMEN RUNNING TEAM female F40+ 02:54:26 02:54:21
131 9 13 281 ΤΣΙΑΡΑ ΠΕΓΚΥ   female F40+ 02:54:27 02:54:04
132 50 119 170 ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   male M45 02:54:28 02:54:04
133 15 120 152 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΕΑΣ male M56+ 02:55:33 02:55:23
134 47 121 104 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Skywomen running team male M30 02:56:04 02:55:45
135 48 122 245 ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ male M30 02:56:06 02:55:47
136 51 123 175 ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   male M45 02:56:16 02:56:08
137 52 124 274 ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   male M45 02:56:44 02:56:34
138 53 125 283 ΤΣΙΦΤΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Οχι male M45 02:57:27 02:57:07
139 49 126 207 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ   male M30 02:58:12 02:57:57
140 10 14 277 ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ   female F40+ 03:01:20 03:01:20
141 54 127 229 ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ FREE RUNNERS male M45 03:01:21 03:01:11
142 55 128 233 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ   male M45 03:01:24 03:00:55
143 11 15 117 GONG JINPING Periklis training female F40+ 03:01:44 03:01:37
144 16 129 154 ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ male M56+ 03:05:42 03:05:24
145 17 130 222 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ   male M56+ 03:06:14 03:05:48
146 18 131 272 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ male M56+ 03:06:34 03:06:32
147 5 16 212 ΜΗΤΡΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ Outdoor Trainers female F 03:06:34 03:06:23
148 19 132 178 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ανεξαρτητος male M56+ 03:07:39 03:07:35
149 50 133 204 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   male M30 03:11:56 03:11:35
150 56 134 143 ΒΟΥΤΡΙΑΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ SALIGARIA male M45 03:15:05 03:14:45
151 57 135 196 ΛΕΝΤΖΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ   male M45 03:18:20 03:17:59
152 20 136 172 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   male M56+ 03:19:48 03:19:23
153 51 137 234 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   male M30 03:21:02 03:20:52
154 12 17 297 ΜΠΙΜΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   female F40+ 03:21:02 03:20:42
155 58 138 134 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   male M45 03:21:03 03:20:45
156 59 139 158 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ male M45 03:21:04 03:20:45
157 60 140 228 ΠΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   male M45 03:21:05 03:20:47
158 21 141 300 ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   male M56+ 03:22:04 03:21:35
159 13 18 276 ΤΣΑΟΥΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   female F40+ 03:22:05 03:21:39
160 61 142 253 ΣΙΑΜΠΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΥΚΛΗΣ  male M45 03:22:24 03:22:11
161 14 19 256 ΣΚΕΥΗ ΈΦΗ   female F40+ 03:24:18 03:24:01
162 52 143 109 LEZES ANDREAS   male M30 03:24:23 03:24:03
163 53 144 231 ΠΑΝΑΓΙΩΤΌΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ   male M30 03:24:23 03:23:59
164 62 145 295 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   male M45 03:24:23 03:24:08
165 6 20 136 ΑΡΧΟΝΤΗ ΤΑΝΙΑ The place female F 03:25:54 03:25:34
166 15 21 110 MAKRI GEORGIA no female F40+ 03:27:33 03:27:26
167 16 22 238 ΠΑΠΠΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗ Sky Women running team - ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ female F40+ 03:32:36 03:32:30
168 54 146 180 ΚΑΤΣΙΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ   male M30 03:32:56 03:32:35
169 7 23 148 ΓΙΩΤΗ ΔΑΦΝΗ   female F 03:32:57 03:32:36
170 55 147 102 BLATSOUKAS KONSTANTINOS   male M30 03:33:39 03:33:15
171 17 24 259 ΣΟΦΟΥΛΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP female F40+ 03:36:59 03:36:50
172 56 148 112 OIKONOMOPOULOS PARASKEVAS   male M30 03:37:00 03:36:44
173 57 149 145 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   male M30 03:39:14 03:38:54
174 63 150 252 ΣΕΡΓΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ IKEA RUNNING TEAM male M45 03:45:37 03:45:27
175 58 151 114 PAPADOPOULOS TASOS   male M30 03:50:12 03:50:04
DNF DNF DNF 225 ΝΙΩΠΑ ΑΝΝΑ   female F40+ - -
DNF DNF DNF 235 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανεμβολιαστοι!!  male M30 - -
DNF DNF DNF 265 ΣΥΝΤΕΤΟΣ ΗΛΙΑΣ Σπαρτιάτες Δρομείς male M30 - -
DNF DNF DNF 275 ΤΣΑΛΙΑΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ The place  female F - -
DNS DNS DNS 141 ΒΑΣΙΛΚΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ male M45 - -
DNS DNS DNS 150 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑ ΗΛΙΑΝΝΑ   female F - -
DNS DNS DNS 161 ΕΞΗΝΤΑΒΕΛΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   male Μ - -
DNS DNS DNS 188 ΚΟΥΤΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΧΙ male M45 - -
DNS DNS DNS 197 ΛΙΑΠΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ   male M45 - -
DNS DNS DNS 200 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Gum tonic male M30 - -
DNS DNS DNS 217 ΜΠΟΥΛΜΠΑΣΑΚΟΣ ΜΑΡΙΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ male M30 - -
DNS DNS DNS 219 ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   male M30 - -
DNS DNS DNS 220 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ male M45 - -
DNS DNS DNS 236 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ VIATRITA male M30 - -
DNS DNS DNS 249 ΡΩΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   male M30 - -
DNS DNS DNS 254 ΣΙΑΞΑΜΠΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Αυτόνομοι δρομείς male M45 - -
DNS DNS DNS 255 ΣΚΑΡΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   male M56+ - -
DNS DNS DNS 260 ΣΟΦΟΥΛΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP female F40+ - -
DNS DNS DNS 267 ΤΕΝΤΟΜΑΣ ΝΙΚΟΣ Τσάι του βουνού male M45 - -
DNS DNS DNS 269 ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ   male M45 - -
DNS DNS DNS 270 ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ROUSSOS RUNNING TEAM male M45 - -
DNS DNS DNS 284 ΤΣΟΚΑΣ ΝΙΚΟΣ "ΟΡΣΙΠΠΟΣ" ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ male M45 - -
DNS DNS DNS 286 ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ   male M56+ - -
DNS DNS DNS 288 ΦΩΤΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ male M30 - -

Αποτελέσματα διαδρομής 10km

rank agegrouprank genderrank bib lastname firstname Club gender agegroup Finish Finish_nettime
1 1 1 1110 ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   male M45 00:47:00 00:46:59
2 2 2 1132 ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Santa Running Team male M45 00:48:37 00:48:37
3 1 3 1127 ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΉΛ   male Μ 00:49:25 00:49:23
4 1 4 1026 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   male M30 00:50:07 00:50:07
5 3 5 1066 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ασεδας male M45 00:51:04 00:51:04
6 2 6 1076 ΜΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Santarunningteam male M30 00:51:22 00:51:20
7 3 7 1097 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Kinisis Running Team male M30 00:51:29 00:51:25
8 2 8 1114 ΣΑΡΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ   male Μ 00:52:58 00:52:57
9 4 9 1043 ΈΞΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   male M45 00:53:48 00:53:46
10 4 10 103 ΧΕΙΛΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ντάουν χολ male M30 00:54:21 00:54:16
11 5 11 1005 CHARISIS CHARISIS   male M30 00:54:54 00:54:51
12 5 12 1138 ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ male M45 00:55:53 00:55:53
13 3 13 1003 AVGERINOS IASONAS   male Μ 00:55:56 00:55:45
14 6 14 1131 ΤΣΑΤΣΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ   male M30 00:55:57 00:55:57
15 6 15 1129 ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   male M45 00:56:06 00:56:03
16 1 1 1135 ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ female F40+ 00:56:24 00:56:24
17 7 16 1023 ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   male M30 00:56:44 00:56:44
18 8 17 1086 ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   male M30 00:57:37 00:57:37
19 4 18 1041 ΔΑΣΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ KARYA OLYMPUS TRAIL male Μ 00:58:38 00:58:36
20 9 19 1001 ΜΑΚΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ  male M30 00:58:43 00:58:19
21 10 20 1025 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Kinisis Running Team male M30 00:59:02 00:58:57
22 7 21 1117 ΣΚΙΑΔΑΣ ΣΠΥΡΟΣ   male M45 01:00:24 01:00:15
23 11 22 1035 ΒΑΣΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   male M30 01:00:36 01:00:16
24 8 23 1136 ΤΣΟΥΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Η καρδιά του παιδιού Life up running club male M45 01:01:16 01:01:08
25 1 24 1048 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ DEUTSCHE SCHULE ATHEN RUNNING TEAM male M56+ 01:01:56 01:01:49
26 12 25 1137 ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   male M30 01:02:15 01:01:53
27 13 26 1100 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝ   male M30 01:02:27 01:02:18
28 14 27 1112 ΣΑΜΑΡΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΟΣ Αχαρνών male M30 01:02:32 01:02:32
29 9 28 1125 ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥ ΗΛΙΑΣ   male M45 01:02:43 01:02:29
30 15 29 1065 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   male M30 01:04:25 01:04:07
31 16 30 1033 ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ L-CREW male M30 01:04:28 01:04:13
32 5 31 1058 ΚΟΛΑΣΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΟΧΙ male Μ 01:05:22 01:05:07
33 10 32 1061 ΚΟΤΜΑΝΟΣ ΑΔΑΜ   male M45 01:05:26 01:05:12
34 11 33 1068 ΛΙΓΝΟΣ ΜΑΝΟΣ   male M45 01:05:41 01:05:33
35 12 34 1022 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   male M45 01:05:43 01:05:37
36 17 35 1029 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ   male M30 01:06:03 01:05:47
37 13 36 1002 AVGERINOS TASSOS   male M45 01:06:04 01:05:53
38 18 37 1031 ΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ   male M30 01:06:04 01:05:46
39 19 38 1019 ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   male M30 01:06:05 01:05:48
40 14 39 1045 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ DSA RUNNING TEAM male M45 01:06:24 01:06:18
41 15 40 1088 ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Η καρδιά του παιδιού Life Up running club' male M45 01:06:46 01:06:38
42 20 41 1141 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ   male M30 01:06:47 01:06:32
43 21 42 1094 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Lonely wolf male M30 01:06:50 01:06:42
44 16 43 1015 ROUSSOS DIMITRIOS CROSS TRAINING D CLUB male M45 01:07:21 01:07:18
45 17 44 1120 ΣΠΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   male M45 01:07:27 01:07:26
46 22 45 1124 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   male M30 01:07:46 01:07:42
47 18 46 1032 ΑΥΓΈΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   male M45 01:08:13 01:08:10
48 2 2 1062 ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΦΑΝΣ female F40+ 01:08:26 01:08:15
49 1 3 1140 ΨΑΡΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   female F 01:08:39 01:08:24
50 19 47 1105 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM male M45 01:09:18 01:09:07
51 3 4 1134 ΤΣΙΡΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ   female F40+ 01:09:31 01:09:29
52 4 5 1059 ΚΟΜΙΛΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ female F40+ 01:09:48 01:09:42
53 23 48 1006 DIALYNAS GEORGIOS   male M30 01:10:00 01:09:37
54 20 49 1037 ΒΙΣΒΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΧΙ male M45 01:10:31 01:10:21
55 21 50 1028 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ   male M45 01:11:42 01:11:03
56 5 6 1052 ΚΑΝΤΑ ΑΣΠΑΣΙΑ - female F40+ 01:11:50 01:11:45
57 2 51 1036 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   male M56+ 01:11:54 01:11:49
58 24 52 1030 ΑΡΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   male M30 01:11:55 01:11:41
59 25 53 1145 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ   male M30 01:12:01 01:11:13
60 22 54 1074 ΜΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ male M45 01:12:16 01:12:12
61 26 55 1016 RUSSO EVANGELOS   male M30 01:12:29 01:12:16
62 27 56 1111 ΡΟΥΝΤΟΣ ΚΡΙΤΩΝ   male M30 01:12:30 01:12:15
63 28 57 1067 ΛΙΒΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   male M30 01:12:59 01:12:43
64 2 7 1079 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ   female F 01:13:14 01:13:08
65 6 8 1093 ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ OUTDOOR GAMES female F40+ 01:13:16 01:13:05
66 23 58 1046 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   male M45 01:14:11 01:14:04
67 29 59 1008 ΤΣΙΡΟΣ ΝΙΚΟΣ   male M30 01:14:29 01:13:34
68 3 60 1024 ΑΜΠΑΤΖΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ   male M56+ 01:14:30 01:14:22
69 7 9 1133 ΤΣΙΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Η καρδιά του παιδιού Life Up running club' female F40+ 01:14:45 01:14:36
70 30 61 1119 ΣΚΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ   male M30 01:15:10 01:15:02
71 6 62 1069 ΛΙΓΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   male Μ 01:15:33 01:15:26
72 8 10 1073 ΛΥΜΠΕΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ OUTDOOR TRAINERS female F40+ 01:15:34 01:15:29
73 9 11 1056 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΑΣΗΜΙΝΑ Η καρδιά του παιδιού Life up running club female F40+ 01:15:37 01:15:27
74 24 63 1021 ΑΔΑΜ ΓΙΩΡΓΟΣ   male M45 01:15:50 01:15:44
75 25 64 1130 ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΜΑΡΊΝΟΣ Snails team male M45 01:16:08 01:15:49
76 4 65 1144 ΜΠΟΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   male M56+ 01:16:49 01:16:22
77 3 12 1075 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΕΥΘΥΜΙΑ   female F 01:16:58 01:16:51
78 10 13 1004 BEZ MAIKE   female F40+ 01:17:13 01:17:08
79 26 66 1098 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Όχι  male M45 01:17:42 01:17:18
80 4 14 1142 ΚΛΗΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   female F 01:18:20 01:18:07
81 5 67 1092 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΣΤΗΣ   male M56+ 01:18:33 01:18:23
82 11 15 1072 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΑΝΘΗ THEPHYSIOPLACE female F40+ 01:18:42 01:18:19
83 12 16 1034 ΒΑΓΙΩΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ   female F40+ 01:18:50 01:18:40
84 31 68 1087 ΜΥΛΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ male M30 01:18:52 01:18:39
85 27 69 1013 KATSOULIS GIORGOS A.O. FILIATRON male M45 01:19:06 01:18:55
86 5 17 1055 ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ female F 01:19:14 01:19:07
87 6 70 1102 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   male M56+ 01:19:32 01:19:16
88 13 18 1014 PAPATHANASSIOU ZETI   female F40+ 01:19:45 01:19:38
89 14 19 1118 ΣΚΡΕΚΑ ΜΑΡΙΑ Η καρδιά του παιδιού life up running club female F40+ 01:19:51 01:19:41
90 7 71 1047 ΖΕΡΒΑΚΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ   male M56+ 01:20:02 01:19:50
91 8 72 1070 ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ male M56+ 01:20:03 01:19:58
92 28 73 1103 ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ male M45 01:20:04 01:19:40
93 15 20 1113 ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΣΙΑ L- crew female F40+ 01:20:21 01:20:05
94 6 21 1007 ΣΟΥΠΙΩΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ female F 01:21:15 01:20:51
95 29 74 1123 ΣΤΟΥΜΠΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   male M45 01:21:23 01:21:00
96 32 75 1104 ΠΑΧΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΔΥΣΣΈΑΣ ΠΔΣ male M30 01:22:02 01:21:40
97 33 76 1039 ΓΙΩΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   male M30 01:22:02 01:21:40
98 30 77 1063 ΚΟΥΔΟΥΝΑΚΟΣ ΑΡΗΣ   male M45 01:22:19 01:22:13
99 16 22 1090 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ   female F40+ 01:22:20 01:22:03
100 34 78 1040 ΓΚΟΛΦΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ   male M30 01:22:55 01:22:34
101 35 79 1108 ΡΑΜΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Όχι  male M30 01:22:58 01:22:38
102 31 80 1054 ΚΑΤΡΑΚΑΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   male M45 01:22:59 01:22:48
103 32 81 1049 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ male M45 01:23:05 01:22:53
104 33 82 1051 ΚΑΜΠΟΛΗΣ ΤΑΣΟΣ   male M45 01:23:52 01:23:32
105 34 83 1077 ΜΑΝΤΖΙΑΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   male M45 01:25:49 01:25:28
106 17 23 1044 ΕΞΗΝΤΑΡΙΔΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM female F40+ 01:26:04 01:25:56
107 35 84 1027 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   male M45 01:28:25 01:27:59
108 18 24 1038 ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ female F40+ 01:30:26 01:30:21
109 19 25 1082 ΜΗΤΡΟΥΛΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ THE BAND OF THE RUNNERS female F40+ 01:30:39 01:30:23
110 20 26 1101 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΩΝΗ Η καρδιά του παιδιού Life up running club female F40+ 01:32:48 01:32:39
111 7 27 1012 KARAVASILI VASIA   female F 01:34:00 01:33:40
112 8 28 1143 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ   female F 01:38:39 01:38:32
113 21 29 1089 ΝΙΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ female F40+ 01:42:02 01:41:48
114 9 85 1083 ΜΗΤΣΕΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ male M56+ 01:42:13 01:41:59
115 22 30 1050 ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΑΓΑΘΗ ΕΥΚΛΗΣ female F40+ 01:43:48 01:43:30
116 36 86 1122 ΣΤΕΛΛΑΣ ΑΝΤΏΝΗΣ   male M45 01:47:42 01:47:23
117 10 87 1121 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τελμησος male M56+ 01:56:20 01:56:03
118 23 31 1053 ΚΑΡΑΜΟΥΛΑ ΕΥΑ ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ / EPOS FILIS female F40+ 02:15:47 02:15:22
DNS DNS DNS 1009 HATHAWAY SCOTT Santa Running Team male M56+ - -
DNS DNS DNS 1010 HOLSCHER ESMERALDA ΑΘΗΝΑΊΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ  female F40+ - -
DNS DNS DNS 1011 IOANNIDIS SPYROS   male M30 - -
DNS DNS DNS 1017 THEOFILOS VASILEIADIS   male M30 - -
DNS DNS DNS 1018 VASSILOPOULOS STEFANOS Nope male M45 - -
DNS DNS DNS 1020 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   male M56+ - -
DNS DNS DNS 1042 ΔΙΔΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ RAFINA RUNNERS  male M45 - -
DNS DNS DNS 1057 ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   male M56+ - -
DNS DNS DNS 1060 ΚΟΡΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   male M45 - -
DNS DNS DNS 1064 ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑ ΣΩΤΗΡΊΑ   female F - -
DNS DNS DNS 1071 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΡΑΝΙΑ   female F40+ - -
DNS DNS DNS 1078 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   male M45 - -
DNS DNS DNS 1080 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ High tebelities male M30 - -
DNS DNS DNS 1081 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ male M45 - -
DNS DNS DNS 1084 ΜΠΙΜΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   female F40+ - -
DNS DNS DNS 1085 ΜΠΟΖΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΟΧΙ male Μ - -
DNS DNS DNS 1091 ΝΤΑΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ   female F40+ - -
DNS DNS DNS 1095 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Lcrew male M30 - -
DNS DNS DNS 1096 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΜΑΝΟΣ   male M45 - -
DNS DNS DNS 1099 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   male M30 - -
DNS DNS DNS 1106 ΠΙΝΗ ΣΤΕΛΛΑ   female F40+ - -
DNS DNS DNS 1107 ΠΡΟΚΤΕΡ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ Η καρδιά του παιδιού Life up running club female F - -
DNS DNS DNS 1109 ΡΗΓΑΣ ΦΩΤΗΣ   male M45 - -
DNS DNS DNS 1115 ΣΙΑΔΗΜΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ   male M30 - -
DNS DNS DNS 1116 ΣΙΩΖΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ROUSSOS RUNNING TEAM male M30 - -
DNS DNS DNS 1126 ΤΑΜΙΩΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   male M45 - -
DNS DNS DNS 1128 ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   male M56+ - -
DNS DNS DNS 1139 ΧΑΖΑΠΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ   male M30 - -